Interim Management

Ibland behöver rätt person hittas extra snabbt, inom ett specialistområde eller för ett särskilt ändamål — och med största affärsnytta. Vi på Addpeople har ett stort community av Interimskonsulter!

Interim Management

Nyligen tillsatta uppdrag inom Interim Management

Vi är specialister på Interim Management

Vi är specialister på Interim Management

Addpeople har ett stort nätverk med handplockade Interimskonsulter från de flesta branscher runt om i Sverige. Tillsammans har vi som arbetar med Interim Management lång erfarenhet och relevant kunskap inom branschen men framför allt har vi en ständig vilja och energi av hitta nya sätt att utvecklas — tillsammans med dig som uppdragsgivare och dig som interimskonsult.

Behöver du hjälp med en interimslösning? Eller vill du vara en del av vårt community för Interim Management? Kontakta Anette Beckman eller Johanna Petersson.

Ida JergellIda Jergell

Ida Jergell

Founder, Executive Search & Recruiter, Marketing Manager

ida@addpeople.nu

073-706 80 80

Linkedin

Anette BeckmanAnette Beckman

Anette Beckman

Executive Search & Recruiter, Head of Interim Management

anette@addpeople.nu

072-500 30 23

Linkedin

Erica LindauErica Lindau

Erica Lindau

Recruitment Consultant

erica@addpeople.nu

076-163 02 12

Linkedin

Elina TerneElina Terne

Elina Terne

RECRUITMENT CONSULTANT

elina@addpeople.nu

073-039 70 04

Linkedin

Lisa HagenLisa Hagen

Lisa Hagen

FÖRÄLDRALEDIG

lisa@addpeople.nu

070-898 87 70

Linkedin

Stina BrageStina Brage

Stina Brage

MARKETING COORDINATOR

stina@addpeople.nu

073–386 62 67

Linkedin

Johanna PeterssonJohanna Petersson

Johanna Petersson

Executive Search & Recruiter, Interim Management - Västra Götaland

johanna@addpeople.nu

072-203 18 89

Linkedin

Pernilla NylénPernilla Nylén

Pernilla Nylén

Executive Search & Recruiter, Interim Management

pernilla@addpeople.nu

070-790 64 45

Linkedin

Håkan MonteliusHåkan Montelius

Håkan Montelius

Podcast Host

hakan@addpeople.nu

Linkedin

Är du Interimskonsult

Är du Interimskonsult

...eller har funderingar på att bli? Vi connectar gärna med dig! Gå med i vårt community för Interim Management genom att boka en digital fika. Under ett förutsättningslöst möte så träffas vi och diskuterar ditt kommande uppdrag.

"Det är fantastiskt att ha möjlighet att arbeta som Interim inom HR. Jag har arbetat som HRBP och HR Manager i flera företag. Jag har fått se ett antal fantastiska bolag där jag kan göra nytta under en tid. Ibland 3-4 månader och om det finns behov över 1 år. Som Interim behöver du vara flexibel och snabbt kunna sätta dig in i verksamheten. Jag har under de senaste åren haft förmånen att arbeta tillsammans med Addpeople. Det som gör att jag gärna fortsätter med Addpeople är att de är professionella och ärliga. De vet också vad jag passar i för bolag. Det gör att det blir rätt för kunden, men även rätt för mig. "

Interim Management

Behöver ditt företag tillsätta en position snabbt? Addpeople är vi specialister inom Interim Management.