Interim Management

Interim Management
Interim

Interim

Vi har ett stort community med handplockade Interimskonsulter från de flesta branscher runt om i Sverige. Tillsammans har vi som arbetar med Interim Management lång erfarenhet och relevant kunskap inom branschen men framför allt har vi en ständig vilja och energi av hitta nya sätt att utvecklas — tillsammans med dig som uppdragsgivare och dig som Interimskonsult.

Interimslösning

Behöver du hjälp med en interimslösning? Eller vill du vara en del av vårt community för Interim Management – kontakta Anette Beckman, Christina Cajtoft eller Christine Mannerstråle.

Christine MannerstråleChristine Mannerstråle

Christine Mannerstråle

Founder & Head of interim

christine@addpeople.nu

070-218 10 80

Linkedin

Ida JergellIda Jergell

Ida Jergell

Founder & Head of marketing/ recruiter

ida@addpeople.nu

073-706 80 80

Linkedin

Christina CajtoftChristina Cajtoft

Christina Cajtoft

HR coach & recruiter

christina@addpeople.nu

070-302 15 23

Linkedin

Cecilia BjörkegrenCecilia Björkegren

Cecilia Björkegren

HR coach & recruiter

cecilia@addpeople.nu

070-790 64 45

Linkedin

Erica LindauErica Lindau

Erica Lindau

Researcher & recruiter

erica@addpeople.nu

076-163 02 12

Linkedin

Anette BeckmanAnette Beckman

Anette Beckman

Recruiter & Interim

anette@addpeople.nu

072-500 30 23

Linkedin

Håkan MonteliusHåkan Montelius

Håkan Montelius

Podcast-programledare

hakan@addpeople.nu

Linkedin

Vårt community för Interim Managementl

Är du interimskonsult och vill lägga till din profil? Välkommen att skicka in dina uppgifter så tar vi efter det en personlig kontakt med dig.

Addinterim – vi finns på LinkedIn!

Addinterim är Addpeoples Interim Management community för interimskonsulter från branscher runt om i Sverige. För att se våra lediga interimsuppdrag samt få möjlighet att skapa nya kontakter med andra som valt att arbeta som DU - gå med i vårt community på LinkedIn. Vi tar såklart en personlig kontakt med dig efter att du skickat in ditt intresse till att vara en del av vårt nätverk.

Gå med